КАМИОН СЛЕТЕО С ПУТА, ИМА ПОВРЕЂЕНИХ: Саобраћајна несрећа на путу Рума- Шабац, оштећени и аутомобили (ФОТО)
ОКО 13 часова, на магистралном путу Рума- Шабац, догодила се саобраћајна несрећа у којој су учествовала два путничка возила и камион.
Foto: Printskrin Instagram/192_rs
Према незваничним информацијама, несрећа се догодила приликом претицања, тада је возач камиона изгубио контролу над возилом и слетео са пута.
Возачи који су се у том тренутну затекли на овој деоници пута, пришли су одмах возачу камиона како би му се што пре указала лекарска помоћ.
На овој деоници пута саобраћај се отежано одвијало неколико сати.
Препоручујемо
ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА: Погинула једна особа, шесторо повређених - од тога троје деце
07. 02. 2024. у 07:40
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА У СУРЧИНУ: Повређено двоје деце, хитно превезени у Тиршову
07. 02. 2024. у 07:06
АУТОМОБИЛ ОБОРИО ДЕВОЈЧИЦУ (15): Мушкарац теже повређен на обилазници
06. 02. 2024. у 07:06
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)