САЛАПУРА НА ЧЕЛУ „ДРУГОГ ОКТОБРА“: Именован нови руководилац комуналаца, претходник отишао у пензију
МИЛОШ Салапура, досадашњи извршни директор ЈКП „Други октобар“ из Вршца, именован је за новог в.д. директора тог јавног предузећа, које обавља све комуналне делатности у граду.

Фото: Град Вршац
Он је на том месту наследио Јована Кнежевића, који је отишао у пензију.
Салапура је дипломирани инжењер геологије за хидрологију. Претходно је био и начелник Одељења за инспекцијске послове и послове одбране од ванредних ситуација Града Вршца, као и начелник Одељења за инвестиције и капитална улагања.
Због ступања на нову функцију, поднео је оставку на место одборника у Градској скупштини.

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ИМАО 609 КГ, ДАНАС 68: Невероватно КАКО сад изгледа некад најтежи тинејџер света и други најтежи човек у историји (ФОТО)
ПРЕ више од десет година, име Калид Бин Мохсен Шари из Саудијске Арабије обишло је свет када је постао познат као најдебљи тинејџер на планети, а уједно и други најтежи човек свих времена.
09. 08. 2025. у 12:33
Коментари (0)