БЕЗ СТРУЈЕ СУТРА ЦЕНТАР ПАРАЋИНА: Најављени радови на замени бројила
ПОТРОШАЧИ у центру Параћина, стамбене зграде и локали иза градске апотеке, односно главна Улица краља Петра Првог и Улица Николе Пашића, од 7.30 сутра ће остати без струје.

Фото: З. Рашић
Разлог су редовни радови на замени бројила, саопштила је Електродистрибуција надлежна за подручје параћинске општине.
Од 10.30 сати такође сутра до привременогискључења електричне енергије доћи ће у улицама Проте Матеје Ненадовића, Руђера Бошковића, Колубарској, те Студеничкој и Романијској улици.

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

БОСАНАЦ ОПТУЖЕН ЗА ПРЕВАРУ: "Подвалио ми је"
ИСТИЧЕ да је имао великих проблема због тога.
11. 07. 2025. у 11:38
Коментари (0)