Поводом „Дана розе мајица“ односно Међународног дана борбе против вршњачког насиља, у среду, 28. фебруара, позориште ПАТОС у смедеревском Центру за културу у 20 сати изводи свој мјузикл о вршњачком виртуелном насиљу под називом „Прича из сајвер дворишта“.
ЗБОГ обилног снега који је у последња 24 сата падао на територији Ариља, на делу општине проглашена је ванредна ситуација, рекао је председник општине Предраг Маслар.
У просторијама Српске напредне странке у Неготину почело је прикупљање потписа подршке грађана за изборну листу „Александар Вучић – Најбоље за Неготин“. На листи се налази 45 кандидата за одборнике из Српске напредне странке, Социјалистичке партије Србије, ПУПС-а и Српске радикалне странке.
Поводом обележавања Дана грда Краљева – Краљевдана, у уторак, 7. октобра, са почетком у 19 сати, у Народној библиотеци „Стефан Првовенчани” биће уприличена традиционална Краљевданска беседа.
НАКОН првог потписивања уговора у Министарству за бригу о селу о додели бесповратних средстава за још две куће на територији параћинске општине, за те стамбене објекте данас су потписани и купопродајни уговори.
Коментари (0)