МАМОГРАФ И У АЛИБУНАРУ: У Дому здрављу коначно почео са радом савремени апарат
ДОМ здравља у Алибунару добио је нови мамограф, чиме је радиолошка служба дијагностику подигла на високу лествицу.
Фото:Ј. Ј. Б.
Након успешне инсталације и обуке запослених, овај савремени апарат је коначно почео са радом.
Пацијенткиње из Алибунара више не морају да због овог прегледа иду у веће центре, пре свега Вршац и Панчево, јер сада мамограф имају и у својој установи.
Препоручујемо
РАДНО ВРЕМЕ СЛУЖБИ ДОМА ЗДРАВЉА У НОВОМ САДУ : За Бадњи дан и Божић празнични распоред
02. 01. 2026. у 13:39
ВЕНЕЦУЕЛА ПОСЛЕ АГРЕСИЈЕ: Мадуро слетео у Њујорк, прети му смртна казна; Протести против Трампа (ФОТО/ВИДЕО)
У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, у суботу ујутро одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони и хеликоптери, јавили су светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље у операцији "Operation Absolute Resolve".
03. 01. 2026. у 07:45 >> 00:07
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)