ФОТОГРАФИЈА ЖЕНА КРОЗ ДЕЦЕНИЈЕ: Изложба поводом 8. марта у Историјском архиву Смедеревске Паланке
Поводом Дана жена 8. марта, у Историјском архиву „Верослава Вељашевић“ у Смедеревској Паланци вечерас, 5.марта биће отворена изложба фотографија под називом „Жена“ коју је приредио Историјски архив из Ниша.

Историјски архив Смедеревска Паланка
Аутори изложбе су Бојана Дашић и Бојан Јанковић а састоји се од песетак фотографија жена из периода од Краљевине Срба, Хрвата и Словенаца до СФРЈ.
Отварање изложбе је заказано у 18 часова.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)