ТРАДИЦИОНАЛНА АКЦИЈА У КРАЉЕВАЧКИМ ШКОЛАМА Средњошколци дају крв до 15. марта

Горан Ћировић

12. 03. 2024. у 05:00

ТРАДИЦИОНАЛНА, пролећна акција добровољног давалаштва крви у овдашњим средњим школама почеће данас и трајаће до 15. марта.

ТРАДИЦИОНАЛНА АКЦИЈА У КРАЉЕВАЧКИМ ШКОЛАМА  Средњошколци дају крв до 15. марта

Црвени крст

ТРАДИЦИОНАЛНА, пролећна акција добровољног давалаштва крви у овдашњим средњим школама почеће данас и трајаће до 15. марта. У организацији Црвеног крста Краљева и Трансфузиолошке службе Клиничког центра у Крагујевцу, ова хуманитарна акција биће реализована међу пунолетним ђацима из укупно девет средњих школа у граду на Ибру.

И, већ данас - у просторијама Медицинске школе - крв ће моћи да дају ученици ове и ЕСТШ "Никола Тесла", док ће 13. марта, у Црвеном крсту, врата бити отворена за њихове другаре из МТШ "14. октобар", те Уметничке и Средње музичке школе. Ученици Гимназије, 14. марта, биће домаћини и ђацима из Економске школе, док ће наредног дана акција бити органиована најпре у Пољопривредној, а потом и у Шумарској школи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

ВЕЛИКА ПРОМЕНА У ШКОЛАМА У СРБИЈИ: Од данас ништа неће бити исто, односи се на родитеље

РОДИТЕЉИ школараца у Србији од данас добијају аутоматска звучна обавештења када наставник у електронски дневник упише изостанак детета са часа или нову оцену. Мада су деца годинама налазила начине да не кажу родитељима баш сва дешавања у школи, то сада више неће бити могуће.

17. 04. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ПЛАНЕТЕ ЗЕМЉЕ: Пут одрживог развоја