ПРЕМИЈЕРА НОВЕ ПРЕДСТАВЕ: У градском позоришту у Јагодини
Нова представа Градског позоришта Јагодина „Поштар увек звони двапут“ биће премијерно изведена у четвртак, 14. марта, у Kултурном центру у Јагодини од 20 сати.

Фото:Културни центар Јагодина
Ова комедија игра се по тексту Мирољуба Недовића, а у режији Бојана Милорадовића. У представи играју: Марија Миладиновић (Анђелка), Милош Милошевић (Раденко), Данијела Радовановић (кума Јелисавета), Јован Живковић (кум Живота), Драган Буњевац (брат Маринко), Жељко Лукић (син Љубинко) и Филип Радисављевић (поштар).
За музику у представи задужена је Ања Павловић, за светло Ратко Петровић, док је сценограф Петар Митић. Суфлер ће бити Милица Васиљевић, док је за технику задужен Зоран Булатовић.
Они који буду пропустили премијеру, представу ће моћи да погледају већ за две недеље - у четвртак, 28. марта, на истом месту у исто време.
Извођење представе је у пратећем делу програма овогодишњег, 50. по реду Фестивала „Дани комедије“ који почиње 20. марта.

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00
Коментари (0)