ПРЕТУЧЕНИ КОМУНАЛЦИ: Инцидент у Врању - Најпре их вређали, а онда и ударили

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

21. 03. 2024. у 16:26

ДВОЈИЦА радника јавног комуналног предузећа „Комрад“ , нападнута су док су у среду увече износили смеће из Карађорђеве улице у самом центру Врања.

ПРЕТУЧЕНИ КОМУНАЛЦИ: Инцидент у Врању - Најпре их вређали, а онда и ударили

Фото: Ј.С.

У полицији нам је речено да су предузете све мере на откривању двојице за сада непознатих починилаца.

У Основном јавном тужилаштву кажу да је најпре дошло до вербалног сукоба између два НН лица и два радника градске чистоће, након чега је ударен у лице један од радника.

Из Тужилаштва је наложено прегледавање снимака сигурносних камера и прибави медицинска документација о степену повреда.

Руководство предузећа каже да се не памте овакви инциденти, нарочито што су претходиле увреде на националној основи, те верују да ће починиоци бити што пре откривени и санкционисани.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију

БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.

16. 07. 2025. у 14:33

Коментари (0)

Прелазак на наплату електричне енергије преко пословних банака није на штету ни грађана ни ЕПС