У ПЕШАЧКОЈ ЗОНИ: Поново не раде чесме у центру Пожаревца
Четири чесме у пешачкој зони у Пожаревцу, у улици Стари корзо, поново су ван употребе, јер им недостају славине.

Д.Н.
Њих вандали редовно ломе и уклањају, због чега се и током лета, на највишим температурама, често дешавало да грађани немају начин да утоле жеђ. У центру града постоје још две чесме, код пијаце „Круг“ и код пасажа „Парма“, али њихова вода често је загађена и забрањена за пиће. Вода на чесмама на Старом корзоу је здравствено исправна, јер су оне прикључене на градски водовод.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)