ЧУВАЈУ СРПСКО КОЛО: Фолклорни ансамбл Културног центра Врбас представио се на Сабору културног наслеђа на Палама
ФОЛКЛОРНИ ансамбл Културног центра Врбас представио се на Сабору културног наслеђа Срба из региона, одржаном од 28. до 31. марта на Палама, у организацији Удружења за одбрану ћирилице „Добрица Ерић“.

фото КЦ Врбас
На овој манифестацији, којом су обележене 30. годишњица „Сусрета српских земаља“ и петогодишњица упокојења песника Добрице Ерића, наступили су солисти и групе културно-уметничких друштава из Вуковара, Куманова, Кукујеваца, Бањалуке и Пала, као и Србски православни појци из Београда, те национални ансамбли песама и игара „Коло“ из Београда и „Венац“ из Грачанице са Космета.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)