БЕСПЛАТНО ВОЂЕЊЕ ЦАРИЧИНИМ ГРАДОМ: Празник прилика за посету археолошком локалитету (ФОТО)

Игор Митић
Игор Митић

30. 04. 2024. у 17:01

Народни музеј у Лесковцу позвао је све заинтересоване грађане да првомајски празник проведу на чувеном археолошком локалитету Царичин град.

БЕСПЛАТНО ВОЂЕЊЕ ЦАРИЧИНИМ ГРАДОМ: Празник прилика за посету археолошком локалитету (ФОТО)

Фото: И. М.

Оба дана Празника рада организује се бесплатна посета и вођење кроз највећи ромејски град на подручју Јабланичког округа, у два термина - од 12 и 16 часова.

Радно време овог локалитета из шестог века, који је подигао римски цар Јустинијан Први, је од 10 до 18 часова.

Народни музеј је саопштио да ће, у случају кише, организована вођења бити отказана. Остали објекти ове установе културе неће радити.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ ШИРОМ УКРАЈИНЕ: Руси жестоко ударили на Дњепар и Харков, Кијевом завијају сирене (ФОТО/ВИДЕО)

У КИЈЕВУ и низу украјинских региона проглашена је ваздушна претња од удара руских балистичких ракета, саопштено је данас из Ваздухопловних снага украјинске војске. Руси су дроновима силовито ударили на Харков и Дњепар, има мртвих и повређених.

30. 09. 2025. у 18:36

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про