ДОНИРАЊЕ КРВИ У ПАРАЋИНУ: Након празновања, 9. маја нова акција
НАКОН изванредно успеле акције прикупљања крви, одржане 26. априла у просторијама Економске школе, Црвени крст у Параћину припрема већ прву акцију донирања крви у мају.

Фото: З. Рашић
Она ће бити одржана у четвртак, 9. маја, када се Параћинци врате уобичајеним активностима након провомајског и васкршњег празновања.
И ову акцију Црвени крст спроводи у сарадњи са Заводом за трансфузију крви из Ниша. а у Црвеном крсту очекују да се настави овогодишњи тренд раста броја хуманиста који даривањем крви спашавају људске животе.
Ова ДДК акција биће одржана у просторијама у просторијама Црвеног крста. Уз позив даваоцима, следи и подсећање да здрави и пунолетни мушкарци крв могу дати до 65. године живота једном у три месеца, а жене једном у четири.

ЧЕТИРИ ЗЕМЉЕ ЕУ ОДБИЛЕ ТРАМПОВ ПЛАН: Неће да купују америчко оружје за Украјину!
ЧЕТИРИ европске земље одбиле су да учествују у пројекту председника САД Доналда Трампа о куповини америчког оружја за Украјину.
16. 07. 2025. у 14:12

БЕБА ИЗ СРБИЈЕ СЕ УГУШИЛА НАОЧИГЛЕД РОДИТЕЉА: Незапамћена трагедија на Халкидикију
БЕБА из Србије, стара свега 13 месеци, изненада је изгубила живот у једном угоститељском објекту на Халкидикију. Како наводе грчки медији, ова незапамћена трагедија одиграла се пред очима дететових родитеља.
16. 07. 2025. у 14:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)