ДИКИЋ НЕПОГРЕШИВ: У Параћин стигли пљускови и грмљавина
КИША, односно пљускови са грмљавином у Параћин ће стићи око 19 сати – прогнозирао је заљубљеник у метеорологију из Параћина Владимир Дикић, па се показало да је – непогрешив.
Фото: З. Рашић
Његова прогноза се испунила и киша се „просула“ градом на Црници управо у најављено време, доказујући Дикићевим верним пратиоцима на друштвеним мрежама да нема разлога да сумњају ни у једну његову написану реченицу што се тиче времена.
Киша је стигла чак брже него што је очекивано, јер је већ око сат раније грмело на падинама Јухора.
За сутра, Дикић је поручио Параћинцима да не забораве кишобране јер ће временске прилике бити нестабилне, са појавом локалних пљускова.
Претежно облачно време задржаће се такође у четвртак и петак и биће хладно за ово доба године.Таква ситуација биће актуелна и током викенда, отприлике до половине маја.
Велики број Параћинаца прати интернет страницу свог суграђанина Владимира Дикића која се бави метеоролошким темама и управља се по његовим прогнозама.
Дикић је, иначе, председник удружења грађана "Параћин метео" и широј јавности је познат по постављању великог броја аутоматских метеоролошких станица на територији те општине, па чему је Параћин вероватно јединствен град у Србији.
Препоручујемо
БЛИЗАНЦИ БРАТ И СЕСТРА: У породилишту у Новом Саду за дан рођене 34 бебе
24. 12. 2025. у 16:25
СТРАВИЧАН УДЕС У ВАЉЕВУ: Аутомобил завршио на крову - Полиција на лицу места (ФОТО)
22. 12. 2025. у 09:38
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)