ПОЧЕЛО ПРИЈАВЉИВАЊЕ: Параћин организује посету пољопривредника Новосадском сајму
ЛОКАЛНА самоуправа у Параћину и ове године организује одлазак пољопривредних произвођача са територије те општине на предстојећи 91. Међународни пољопривредни сајам који ће се одржати у Новом Саду.

Фото: З. Рашић
Право на субвенционисану посету сајму имају регистрована пољопривредна газдинства, а пријављивање је у току код Службе за пољопривреду у згради Општине, канцеларија број 59, уз потврду о регистрованом газдинству.
Новосадски сајам трајаће од 18. до 23. маја, а Параћинци ће ову велику смотру обићи у понедељак, 20. маја.
Полазак је у шест сати испред зграде Општине.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)