ПРЕДШКОЛЦИ ПИСАЛИ КЊИГУ: Деца представила радове у Културном центру у Параћину (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

30. 05. 2024. у 12:48

КУЛТУРНИ центар у граду на Црници био је синоћ препун раздрагане деце и родитеља, а повод је било представљање њихове књиге „Ја путујем кроз време“.

ПРЕДШКОЛЦИ ПИСАЛИ КЊИГУ: Деца представила радове у Културном центру у Параћину (ФОТО)

Фото: Културни центар Параћин

Малишани из предшколска група "Пчелице" вртића "Колибри" ову књигу прича су сами писали и илустровали, а њихове васпитачице укоричиле и обликовале.

На овој посебној књижевној вечери сваки предшколац је представио своју причу, као лични допринос заједничком књижевном раду.

Књига ће бити поклоњена Градској библиотеци као успомена на креативност ове генерације предшколаца параћинског вртића.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВОСТИ САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве

НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".

06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!

У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.

06. 05. 2025. у 17:03

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: Било је лепо...

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."

НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.

04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11

Коментари (0)

РУСИЈА ОСТАЛА ЗАТЕЧЕНА: Владимир Путин се појавио са раном на лицу, овако је објаснио хероизам (ВИДЕО)