РУКОМЕТ НА ВРЕЛОМ ПЕСКУ: Вредно тренирају без обзира на врућине
РУКОМЕТАШИЦЕ и рукометаши клуба Лехел из зрењанинског насеља Мужља, популарна Зелена експедиција, без обзира на летњи распуст и тропске вреле дане, вредно тренирају и припремају се за нову сезону.
FK Lehel
- Тренинзи су свакодневно на песку, на купалишту Пескара и специјалним теренима за рукомет, који су нам увек доступни и имамо сјајне услове за рад - каже Ивана Батиница, тренер у клубу, уз напомену да је рукомет на песку, као нова олимпијска дисциплина, све популарнији у Банату и велики је број заинтересованих девојчица и дечака, који би да тренирају.
- Заиста је фантастичан осећај, трчимо босе по песку, уз занос игре и лопту која је као магнет, тренинзи су оснишљени, а осим на песку, имамо и тренинге на нашем терену под отвореним небом на Лехелу - углас поручују младе рукометашице овог клуба.
АМЕРИЧКИ МИНИСТАР ЗДРАВЉА ШОКИРАО: Шмркао сам кокаин са WC даске
АМЕРИЧКИ министар здравља и социјалне заштите Роберт Ф. Кенеди млађи изнео је шокантно признање о својој прошлости са дрогама гостујући у једном подкасту у четвртак. Говорећи о борби са зависношћу, открио је до сада непознате детаље.
13. 02. 2026. у 09:12
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти
МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.
12. 02. 2026. у 09:41
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)