ЧЕКМИН ДОБИЈА ВОДУ: Улагање у нову инфраструктуру
У лесковачком селу Чекмин данас су почели радови на изградњи секундарне водоводне мреже. Радови се финансирају из градског буџета и за те намене издвојено је 21,5 милиона динара.

фото: ГУ Лесковац
Гради се секундарна мрежа у укупној дужини нешто већој од 5,3 километра. Овом инвестицијом биће трајно решен проблем снабдевања мештана Чекмина здравом пијаћом водом.
Градоначелник Лесковца Горан Цветановић, који је обишао радове, најавио је да ће ово важно животно питање бити решено, најкасније почетком наредне године, за више од 10.000 становника у 11 села на северу града.

ТРАМП ОТКРИО КОЛИКО ЉУДИ НЕДЕЉНО ГИНЕ У УКРАЈИНИ: "Путин убија много украјинских војника"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да је незадовољан понашањем руског председника Владимира Путина и навео да разматра нове санкције против Русије.
08. 07. 2025. у 20:36

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.
07. 07. 2025. у 18:33

"ПРОНАЦИСТИЧКА ПРОШЛОСТ, УСТАШКИ СИМБОЛИ" Французи о Хрватској после Томпсона: "Усташе убиле стотине хиљада Срба, Рома, Хрвата"
ФРАНЦУСКЕ новине "Le Monde" оштро су критиковале Хрватску после концерта Марка Перковића Томпсона, упозоривши да Хрватска показује све већу толеранцију према пронацистичкој прошлости из времена НДХ.
08. 07. 2025. у 17:43
Коментари (0)