ЗА ЉУБИТЕЉЕ СТАРИНА: Сајам антиквитета и колекционарства у Сремским Карловцима, у недељу , 11. АВГУСТА
САЈАМ антиквитета и колекционарства у Сремским Карловцима, јубиларни, десети по реду, у недељу, 11. августа, од 9 до 17 часова, окупиће љубитеље старина, а посетиоци ће имати прилику да виде старе лампе, лустере, слике, књиге, накит, ручне радове, новац, грамофонске плоче и још много тога занимљивог.
ФОТО: Приватна архива
Сајам се, како каже Стеван Лаловић, организатор, организује уз подршку Културног центра „Карловачка уметничка радионица“ и окупиће велики број излагача у центру Сремских Карловаца, у Улици Бранка Радичевића 7.
Учесници сајма антиквари у љуибитељи старих предмета из прошлости су из многих наших градова, али и из иностранства, а улаз је бесплатан.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
РУСИЈА СЕ ХИТНО ОГЛАСИЛА О СРБИЈИ: Песков коментарисао однос Москве и Београда
РУСИЈА и Србија имају партнерство које омогућава Москви и Београду да разговарају о најхитнијим питањима, али Србија бира свој пут развоја, изјавио је Дмитриј Песков, портпарол руског лидера.
05. 06. 2026. у 11:49
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)