ВИШЕ ГЛАСИНА НЕГО ЦРВА: После анализе, градоначелник Новог Сада посетио ЈКП "Водовод и канализација"

ПОСЛЕ обелодањивања резултата ванредне контроле узорка воде за пиће узетих из система новосадског водовода, које је Институт за јавно здравље Војводине саопштио 20. августа у вечерњим сатима, те утврђеног присуства мање количине нематода, односно ваљкастих црва, градоначелник Милан Ђурић посетио је током ноћи запослене у ЈКП "Водовод и канализација".

ВИШЕ ГЛАСИНА НЕГО ЦРВА: После анализе, градоначелник Новог Сада посетио ЈКП Водовод и канализација

Инстаграм принтскрин

- У току су појачани епидемијски надзор и ванредна контрола комплетног система. Надлежне институције прате све параметре квалитета воде, а Новосађани би требало да знају да нема места паници - поручио је Ђурић и истакао да радници "Водовода и канализације" раде у три смене како би суграђанима обезбедили стабилно снабдевање.

Први човек Новог Сада, истовремено, подсетио је и да је ово једини град у Србији који овог лета није уводио рестрикције у снабдевању, чак и током најтоплијих дана, када је бележена рекордна дневна потрошња.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ОВО НИЈЕ АМЕРИЧКА БОРБА Такер Карлсон распалио по Трампу због Ирана