ВОЈСКА ВЕЖБА НА ПАСУЉАНСКИМ ЛИВАДАМА: Гађања од 2. по 15. септембра

Зорана Рашић
Зорана Рашић

29. 08. 2024. у 14:48

НА ВОЈНОМ полигону „Пасуљанске ливаде“ од понедељка, 2. септембра до половине тог месеца биће организована гађања из наоружања Војске Србије, саопштила је Војна пошта Ћуприја.

ВОЈСКА ВЕЖБА НА ПАСУЉАНСКИМ ЛИВАДАМА: Гађања од 2. по 15. септембра

Фото: Новости

Из тог разлога за саобраћај ће бити затворен  путни правац Сисевац – Троглам Бара, такође је у времену од 7 до 21 час забрањено задржавање, кретање и боравак људи у наведеном реону.

Неопходна је и евакуација животиња из зоне опасног подручја, чије ће границе бити обележене, а на прилазним путевима постављена стража.

Саопштењем се подсећа да је грађнима забрањено дирање нераспрснутих зрна муниције и њихових делова,  те да Војска Србије неће сносити одговорност за несрећне случајеве који из тог разлога могу настати.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Земља је у опасности: Алармантно упозорење Путиновог сарадника