ХАВАРИЈА НА ВОДОВОДНИМ ЦЕВИМА У ЗРЕЊАНИНУ: Екипе хитно изашле на лице места
ХАВАРИЈА већег обима догодила се у вечерњим часовима на водоводној мрежи код надвожњака у највећем градском стамбеном насељу Багљаш, у Зрењанину, а стамбени објекти у околини су без воде.

ВИК Зрењанин
- Екипе градаког водовода налазе се на месту хаварије, предузете су све неопходне радње како би се спречило даље изливање већих количина воде - истиче мр Синиша Гајин, задужен за односе са јавношћу у овом предузећу, уз напомену да због отежаних услова, односно присуства већег броја подземних инсталација у непосредној близини водоводне цеви, као и чињенице да је у питању цев већег пречника, није могуће тренутно извршити радове на санацији хаварије и они ће бити започети у раним јутарњим часовима.
- Ибзиром да је цев већег пречника биће потребно више часова за санацију квара, а прецизније време знаће се у току преподнева када се утврди степен оштећења цеви, а зграде у околини надвожњака биће без воде до момента завршетка радова - додао је Гајин, уз потврду да че одмах након завршетка санације, вода бити пуштена у мрежу.

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Након Литваније, још једна држава забранила прелет српског авиона до Москве
НАКОН Литваније, и летонске власти забраниле су прелет српског авиона до Москве у коме је требало да буде председник Србије Александар Вучић, сазнају "Новости".
06. 05. 2025. у 18:27

НЕБЕНЗЈА ОДУВАО ЛАЖНОГ ВИСОКОГ ПРЕДСТАВНИКА ШМИТА, ПА ИЗАШАО ИЗ САЛЕ: Нећу да те слушам, немаш право да говориш!
У САВЕТУ безбедности Уједињених нација је у току редовна полугодишња седница о ситуацији у БиХ на којој је руски амбасадор Василиј Небензја изјавио је да Кристијан Шмит нема право да говори у име међународне заједнице у Савету безбедност, а онда изашао из сале не желевши да га слуша.
06. 05. 2025. у 17:03

СЛАВЉЕ У СОФРИНОМ ДОМУ: Емотивна објава хармоникаша
ХАРМОНИКАШ Аца Софронијевић заветовао се на вечну љубав докторки Косани, а данас овај пар слави прву годишњицу брака.
07. 05. 2025. у 10:35
Коментари (0)