ЗА СРЕДЊОШКОЛЦЕ У СМЕДЕРЕВУ ПРЕДАВАЊЕ О БОРБИ ПРОТИВ ТРГОВИНЕ ЉУДИМА: Опасности које вребају младе
У оквиру Дечје недеље у Концертној дворани Центра за културу Смедерево одржано је предавање за средњошколце на тему борбе против трговине људима.
Фото: Н. Живановић
Предавачи су биле представнице Центра за заштиту жртава трговине људима, Валентина Станковић Илић и Сања Хрвач.
Гост на трибини је била Александра Љубојевић, директорка Центра за заштиту жртава трговине људима, која је уручила захвалницу Граду Смедереву за успешну сарадњу.
Захвалницу у име града је примио председник скупштине Милан Перић.
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)