ДО ТЕЛЕЧКЕ ОКОЛНИМ ПУТЕВИМА: Обустављен саобраћај због обнове коловоза

Због извођења радова на рехабилитацији коловозне конструкције у дужини од око шест километара обустављен је саобраћај државним путем 2. А реда број 106, кроз Телечку.

ДО ТЕЛЕЧКЕ ОКОЛНИМ ПУТЕВИМА: Обустављен саобраћај због обнове коловоза

фото: Град Сомбор

- Алтернативни путни правци током трајања обуставе саобраћаја су Кљајићево – Светозар Милетић – Бајмок – Бачки Соколац, односно Кљајићево – Сивац – Кула – Бачка Топола – Бачки Соколац - саопштило је ЈП "Путеви Србије".

Планирани рок извођења радова је до 23. јануар 2025. године, уколико временски услови то дозволе. Радови ће, по наводима јавног предузећа, бити обележени адекватном саобраћајном сигнализацијом и опремом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ДАНИ ПОЉА ШЕЋЕРНЕ РЕПЕ: Суноко окупио произвођаче