ХУМАНИТАРНИ ВАШАР: Новогодишња бајковита прича у дворцу Каштел у Ечки

Богољуб Грујић

13. 12. 2024. у 18:05

    Дворац Каштел у месту Ечка, надомак Зрењанина, у суботу 21. децембра, биће поприште бајковите Новогодишње приче и вашара, од раног јутра, па до касних поподневних сати.

ХУМАНИТАРНИ ВАШАР: Новогодишња бајковита прича у дворцу Каштел у Ечки

фото: Дворац Каштел

- Вашар има хуманитарни карактер, а прикупљен новац биће искоришћен за куповину играчака и слаткиша за децу без родитељског старања на подручју града Зрењанина, а у организацији значајно нам помажу Туристичка организација града Зрењанина и Центар за социјални ред - истиче Марија Спасић, директорка дворца Каштел, уз напомену да ће уз наступе музичких бендова, посетиоци бити послужени топлим напитцима, уз могућност да уживају у чарима дворца у Ечки.
 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

У походе нарцисима: Заказана јубиларна манифестација на Столовима повише Краљева (ФОТО)