ПОДРШКА ПАРАЋИНАЦА ДЕЦИ СА КОСОВА: Хуманитарни штанд за празничне пакетиће (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

17. 12. 2024. у 12:48

ВЕЛИКА акција хуманитарне организације „Сви за Космет“ приближава се крају, а штанд за прикупљање донација за празничне пакетиће деци која живе на Косову и Метохији још сутра је у Параћину.

ПОДРШКА ПАРАЋИНАЦА ДЕЦИ СА КОСОВА:  Хуманитарни штанд за празничне пакетиће (ФОТО)

Фото: З.Рашић

Од јуче сви грађани из те општине могу на овом месту у центру града, код фонтане, да дарују играчке, слаткише, сланише, новац и све друго што сматрају адекватним да се најмлађи обрадују за предстојеће празнике.

Од Златка Јовановића, параћинског координатора организације „Сви за Космет“, сазнајемо да је у питању јубиларна десета година како се организује ова наменска акција.

Фото: З.Рашић

Прикупљене донације из свих градова у којима се хуманитарни штандови организују сливају се у централу организације  у Београд, где се припремају пакетићи који ће се потом однети у бројна места јужне српске покрајине и поделити деци из угрожених породица за Божић и Светог Саву.

Штанд ће у Параћину бити постављен укупно три дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про