АКЦИЈА ГРАДА ЗРЕЊАНИНА: Новогодишњи пакетићи за децу и младе

Богољуб Грујић

27. 12. 2024. у 16:25

Градоначелник Зрењанина, Симо Салапура, деци у Дневном боравку  Алтернатива и Народној кухињи Црвеног крста и младима која користе услуге ових установа уручио пригодне новогодишње пакетиће, 12 за кориснике Алтернативе и 92 деце корисника услуга Народне кухиње.    

АКЦИЈА ГРАДА ЗРЕЊАНИНА: Новогодишњи пакетићи за децу и младе

grad Zrenjanin

- По традицији, поделили смо поклоне и то је само мали знак пажње, уз све оно што чинимо за наше најмлађе - истакао је градоначелник Зрењанина, честитајући свим суграђанима Новогодишње и Божићне  празнике.
Андријана Стојановић, руководилац службе за осамостаљивање и подршку при центру Мост, нагласила је да дневни боравак Алтернатива функционише већ петнаест година, а последњих пет у оквиру Центра за пружање услуга социјалне заштите града Зрењанина и намењен је деци и младима са телесним инвалидитетом, односно интелектуалним тешкоћама.
- Услуге Народне кухиње Црвеног крста користи 250 суграђана и у питању су најугроженији становници, по одабиру Центра за социјални рад, а међу њима су и деца узраста до 14 година, која су најосетљивија и најугроженија популација корисника - истакла је Александра Танасијевић, секретар Црвеног крста у Зрењанину уз захвалност граду Зрењанину на пажњи и измамљеним осмесима малишана који су добили пакетиће.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: То је скандалозно

ЕВРОПЉАНЕ РАЗБЕСНЕЛА ЈЕДНА ТАЧКА ТРАМПОВОГ ПЛАНА: "То је скандалозно"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп убацио је „клин у точак“ једних од најосетљивијих преговора који се тренутно воде у Европи, потенцијално угрожавајући напоре да се Украјини обезбеди финансирање за наставак одбране од Русије, пише Политико.

22. 11. 2025. у 07:54

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: У принципу подржавамо

НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"

НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.

21. 11. 2025. у 12:37

Коментари (0)

СВАДБА ДЕЦЕНИЈЕ - И ТО ГДЕ! Кристијано Роналдо се жени!