ПРВЕНАЦ - ДЕЧАК: Поклон града Смедерева за прву бебу рођену у 2025. години
У смедеревском породилишту, првог јануара, у 14 часова и 45 минута, рођена је прва беба у 2025. години.
Мајка дечака, тешког 2880 грама, Спасојевић Андријана, добила је поклон честитку у износу од сто хиљада динара, коју јој је у име града Смедерева, уз најлепше жеље, уручила данас градоначелница Смедерева, Јасмина Војиновић.
Пригодне поклоне добило је и пет дечака и једна девојчица који су рођени од почетка године.
У 2023. години у Смедереву је рођено укупно 820, а 2024. године 831 беба, односно једанаест беба више.
ПУТИН: Ситуација у Курској области веома тешка
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин је током састанка са вршиоцем дужности гувернера Курске области Александром Хиштајном изјавио да је ситуација у региону веома тешка.
05. 02. 2025. у 17:31
БРИТАНСКИ ЕКСПЕРТ: Имамо посла са дилетантом – Зеленски не може да поднесе да је крај
ШЕФ украјинског режима Владимир Зеленски подсвесно не може да прихвати тему повлачења украјинских снага у зони борбених дејстава, изјавио је британски војни аналитичар Александар Меркурис
30. 01. 2025. у 07:58
(УЗНЕМИРУЈУЋ СНИМАК) Дечак (15) хтео да опљачка пензионера (70) - овај га убио пиштољем, па докрајчио још једним метком
ДОК је покушавао да отвори врата аутомобила, старац је извадио револвер и упуцао младића из близине, а потом га је "оверио".
03. 02. 2025. у 16:43
Коментари (0)