ПРИЈАВЕ ДО 10. ЈАНУАРА: И ове године традиционална Богојављенска манифестација у Краљеву
Традиционална Богојављенска манифестација – пливање за крст часни у организацији Прваославног братства „Свети Николај Жички“, у Краљеву ће по 18. пут бити одржана 19. јануара на ибарском кеју.

Г.Шљивић
Сви заинтересовани учесници могу да се пријаве до 10. јануара у овдашњем Духовном центру „Свети Николај Жички“, а после истека овог рока пријаве неће бити могуће.
По традицији, богојављанском пливању за крст часни претходиће литургија у Цркви Свете Тројице, потом свечана литија улицама града и пригодан културно-уметнички програм.

АМБАСАДА СРБИЈЕ ХИТНО РЕАГОВАЛА: Скандалозна изјава потпредседника Владе Северне Македоније
АМБАСАДА Србије у Скопљу изразила је данас дубоку забринутост поводом изјаве потпредседника Владе Северне Македоније задуженог за добро управљање Арбена Фетаија поводом 26. годишњице агресије НАТО-а на СР Југославију, која "не доприноси изградњи узајамног поштовања између две земље.
25. 03. 2025. у 19:11

РОДИТЕЉИ ПОГИНУЛЕ ДЕЦЕ ФОРМИРАЛИ ЖИВИ ШТИТ: Не дозвољавају да се тела однесу на обдукцију
РОДИТЕЉИ који су у пожару изгубили своју децу у дискотеци "Пулс" у Кочанима не дозвољавају да се тела настрадалих однесу на додатну обдукцију у Скопље, тражећи да им се одмах предају како би припремили сахране, јавља Плусинфо.
16. 03. 2025. у 19:40

Невин лежао у затвору 46 година, сада добија МАСНУ ОДШТЕТУ - али штету ништа неће моћи да умањи
ОДШТЕТА износи око 83 долара по дану за сваки дан који је Ивао Хакамада провео у затвору.
25. 03. 2025. у 10:23
Коментари (0)