МРАЗ РАСТЕРАО ПРОДАВЦЕ И КУПЦЕ: Параћинска пијаца данас скоро празна (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

15. 01. 2025. у 12:17

ЛЕДЕНИ јануарски дан са јутарњом температуром око минус 6 према подацима локалне метеоролошке мреже, оставио је данас скоро празном пијацу у Параћину.

МРАЗ РАСТЕРАО ПРОДАВЦЕ И КУПЦЕ: Параћинска пијаца данас скоро празна (ФОТО)

Фото: З. Рашић

Многе тезге локалних пољопривредних произвођача из околних села остале су јутрос без продаваца који нису ни дошли, а купаца је било још мање.

Релативно приступачне цене поврћа и воћа могле су да привуку само малобројне Параћинце. Из понуде издвајамо јаја, чија је најнижа цена била свега 10 динара по комаду – у складу са величином, док је максимална цена била 20.

Исплативо је било купити и кромпир по 70 динара за килограм и црни лук по 60, мада су нам произвођачи рекли да и то поврће купци пазаре често у маркетима, где се лук по акцијској цени може наћи и за 35.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОДСЕЋАМО ПОЛИЦИЈУ, ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 48 САТИ Шешељ ће са српским четницима организовати уклањање барикада у Земуну

"ПОДСЕЋАМО ПОЛИЦИЈУ, ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 48 САТИ" Шешељ ће са српским четницима организовати уклањање барикада у Земуну

СРПСКА радикална странка (СРС) подсећа надлежне да је остало још 48 сати до испуњења рока који су дали полицији да ослободи центар Земуна од блокадера који блокадама обележавају границе Независне државе Хрватске.

07. 07. 2025. у 16:38

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона

СКАНДАЛ! ПЛЕНКОВИЋ О УСТАШКОМ КОНЦЕРТУ ТОМПСОНА: "Поносни смо, једино он може да окупи пола милиона"

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић одржао је конференцију за медије након седнице Председништва Хрватске демократске заједнице (ХДЗ). Главна тема била је концерт Марка Перковића Томпсона на Хиподрому и усташка иконографија која се тамо могла видети, али и чути.

07. 07. 2025. у 18:33

ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: Усташе су мучиле и клале

"ТО ЈЕ СРАМОТА ЗА НАШУ ЗЕМЉУ" Оштра порука из Словеније поводом Томпсоновог концерта: "Усташе су мучиле и клале"

СЛОВЕНАЧКА странка Левица оштро је критиковала присуство Јанеза Јанше на концерту хрватског певача Марка Перковића Томпсона, који велича усташтво, поруком да је то срамота за Словенију.

07. 07. 2025. у 20:35

Коментари (0)

Solaxy скочио 127% за 24 сата након што је обезбедио MEXC и више CEX листирања