МИЛИОН ДИНАРА ЗА ПЧЕЛАРЕ: Подршка и за сајмове и изложбе
У ужичкој Градској кући одржан је састанак Удружења пчелара Ужица и представника града, овим поводом је саопштено да поред износа од милион динара из буџета за набавку матица, пчелари могу рачунати и на подршку при организацији стручних и саветодавних скупова, изложби и сајмова меда.
Новости
- Овакви састанци су неопходни и у наредном периоду ради даљег развоја пчеларства и укључивања већег броја младих у ову веома важну грану пољопривредне производње – нагласили су ужички пчелари који представљају око 200 чланова.
Поред ресорног већника Владана Виријевића, састанку је присуствовала и градоначелница Јелена Раковић Радивојевић.
ПОКРОВСК ПРЕД ПАДОМ, РУСКИ ВОЈНИЦИ У ЦЕНТРУ ГРАДА: "Ситуација је више него критична, убијају нам људе"
НАЈМАЊЕ 250 руских војника налази се у Покровску, где учествују у уличним борбама и убијају украјинске војнике, посебно оператере дронова, преноси Украјинска правда позивајући се на официре из две бригаде које делују у том подручју.
25. 10. 2025. у 19:17
СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (0)