ПОСЛЕ ТРОНЕДЕЉНОГ КОЛАПСА: Аутобуси из Вршца опет саобраћају ка Београду, Новом Саду и околним местима
ПОСЛЕ тронедељног саобраћајног колапса, који је настао због блокаде рачуна и обуставе рада јединог аутобуског превозника у Вршцу са лиценцом за међуградски транспорт, живот у овом делу јужног Баната враћен је у нормалу.

Фото: Ј.Ј.Баљак
Јер, захваљујући новој власничкој структури, СТУП "Вршац" а. д. поново ради пуном паром.
Све линије ка Београду, Новом Саду и околним селима од 20. јануара саобраћају по досадашњем реду вожње.
Подсетимо, дојучерашњи председник Одбора директора СТУП и власник већинског пакета акција, Желимир Дабић - којег, иначе, запослени криве за то што је фирма уопште доспела у блокаду - продао је свој удео превознику из Панчева, који се обавезао да ће решити финансијске проблеме и задржати свих безмало 120 радника.
Нови власници су, током састанка са запосленима, најавили и да ће им - у што краћем року - исплатити и заостале две и по зараде, односно све остале дохотке, као и да ће предузеће наставити да ради под својим препознатљивим именом.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

"ОЛ СТАР" СЕ МЕЊА ИЗ КОРЕНА, Никола Јокић ће добити прилику да заблиста као никада! (ВИДЕО)
НБА лига је донела одлуку да из корена промени формат "ол-стар" меча, потврдио је комесар лиге Адам Силвер.
04. 06. 2025. у 21:50

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)