ПРОСЕЧНЕ ЗАРАДЕ: Највиши просек у Браничевском округу има Пожаревац - 92.230 динара

Душанка Новковић

27. 01. 2025. у 10:16

ПОЖАРЕВАЦ – Град Пожаревац у новембру је остварио просечну зараду за 8.500 динара нижу од републичког просека – 92.230.

ПРОСЕЧНЕ ЗАРАДЕ: Највиши просек у Браничевском округу има Пожаревац - 92.230 динара

Д. Новковић

У ову суму улази зарада остварена у Градској општини Костолац – 96.186 и у самом Пожаревцу – 91.590 динара. У осталих седам општина Браничевског округа, просечне зараде остварене су у износима: Жагубица 79.733, Мало Црниће 75.168, Кучево 78.234, Жабари 71.782, Велико Градиште 75.415, Петровац на Млави 72.588 и Голубац 75.532. Просечна новембарска нето-зарада на нивоу целог Браничевског округа износила је 85.316 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ТРЕНУТАК КАД ЈЕ СРБИЈА ЗАНЕМЕЛА! Вучић се ухватио за главу након признања ове храбре жене: Дође ми да заједно са вама плачем!

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић се ухватио за главу након што му је грађанка Бора открила борбу за усвајање детета и проблеме са социјалном помоћи, обећавши да ће покушати да учини све што може да проблем буде решен.

20. 02. 2026. у 22:47

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ! Трамп поздравио и госте којих није било у сали

"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.

21. 02. 2026. у 09:40

Коментари (0)

БРУТАЛНО УБИО ДЕВОЈКУ, РАСКОМАДАО ЈЕ, ДОБИО 22 ГОДИНЕ ЗАТВОРА, А САДА... Вратио се и заиграо у Купу!