ПАРАЋИНСКО ПРВЕНСТВО У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Познате екипе које ће играти у четврт-финалу

Зорана Рашић
Зорана Рашић

28. 01. 2025. у 13:16

НАКОН осам одиграних осмофиналних утакмица минулог викенда, победници ће се састати у четвртфиналним мечевима, чиме се популарни параћински турнир у малом фудбалу примиче завршници.

ПАРАЋИНСКО ПРВЕНСТВО У МАЛОМ ФУДБАЛУ: Познате екипе које ће играти у четврт-финалу

Фото:З. Рашић

Прве две утакмице на програму се већ у недељу, 2. фебруара. Снаге ће одмерити екипе месних заједница Центар и 11. конгрес, те МЗ Текија и МЗ Бранко Крсмановић.

Неколико дана касније, 9. фебуара, играђе се још два меча, а састају се Бусиловац - Доње Видово и Трешњевица - Глождак.

Победници ових сусрета играће полуфиналне утакмице.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

ЈЕДНО ПУТОВАЊЕ, ХИЉАДУ ПРИЧА: Туристичка организација Србије на Међународном сајму туризма - место сусрета и инспирације за нове авантуре