ИЗЛОЖБА У ЋУПРИЈСКОМ МУЗЕЈУ: „Форма комуникације“

Зорица Глигоријевић

12. 02. 2025. у 13:46

ИЗЛОЖБА радова из области визуелне комуникације и папирног инжењеринга биће отворена у ћупријском Музеју „Хореум Марги – Равно“.

ИЗЛОЖБА У ЋУПРИЈСКОМ МУЗЕЈУ: „Форма комуникације“

Фото:З.Глигоријевић

Изложба под називом „Форма комуникације“, ауторке Тијане Шћекић, биће отворена у четвртак, 13. фебруара, у 18 сати.

Поставка ће дати одговор на питање може ли папир да пренесе поруку без речи. “Када се визуелна комуникација споји са папирним инжењерингом, форма добија нову улогу – она постаје језик. Облик, текстура и покрет претварају папир у медиј који комуницира сам по себи.“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)