ЗА МАЛУ МИУ ОД ЖИЧЕ ДО ОСТРОГА: Хуманитарно ходоћашће Краљевчана Андрије Богићевића и Страхиње Бошковића
17. 02. 2025. у 06:30
Како би помогли да породица десетогодишње Мие Томић из Краљева прикупи новац за њено лечење и рехабилитацију после можданог удара, млади Краљевчани Андрија Богићевић и Страхиња Бошковић упутили су се јуче ујутру на хуманитарно ходочашће од средњовековног манастира Жиче до манастира Острог у Црној Гори.
Повезане вести

ПРЕШЛИ ВИШЕ ОД 350 КИЛОМЕТАРА ДА СЕ ПОМОЛЕ ЗА МИУ: Млади Краљевчани успешно окончали хуманитарно ходочашће до Острога
После осам дана пешачења и преваљених више од 350 километара, млади Краљевчани Андрија Богићевић и Страхиња Бошковић стигли су на своје крајње одредиште – манастир Острог у Црној Гори и тако успешно окончали своје хуманитарно ходочашће.
24. 02. 2025. у 17:08

РОК ПРОДУЖЕН МЕСЕЦ ДАНА: Наставља се хуманитарна акција за Миу Томић (10) из Краљева
Упркос бројним хуманитарним акцијама и новчаним прилозима људи добре воље, укапан износ за лечење и рехаблитацију после можданог удара десетогодишње Мие Томић из Краљева у Турској, на жалост, још није прикупљен.
20. 03. 2025. у 10:53
Најновије из рубрике

ПРИРОДЊАЧКИ ЦЕНТАР СРБИЈЕ: Велика посећеност током празника
Природњачки центар Србије у Свилајнцу током ускршњих и првомајских празника посетио је велики број људи.
06. 05. 2025. у 15:28

СРЕДЊА ШКОЛА ЛАПОВО: Три правца – три сигурна корака ка успеху.
Средња школа у Лапову нуди модерна и практична занимања.
06. 05. 2025. у 15:26

МАТУРСКИ ПАНОИ У ЦЕНТРУ НОВОГ САДА: И ове године обезбеђен простор за фотографије средњошколаца
Одлуком градоначелника Жарка Мићина, Град Нови Сад ће матурантима средњих школа и ове године обезбедити простор у центру града за излагање паноа. Панои ће бити изложени од 16. маја 2025. године у Улици краља Александра.
06. 05. 2025. у 15:07

ДЕЦЕНИЈА ХУМАНОСТИ: Боре се за сваку кап крви
Општина Деспотовац и Црвени крст Деспотовац већ 10 година заредом бележе значајне резултате у обезбеђивању крви, а по количини прикупљене драгоцене течности, процентуално броју становника, налазе се у самом врху општина у Србији.
06. 05. 2025. у 14:59

ПРВА МЕСНА ЗАЈЕДНИЦА СУТРА БЕЗ ВОДЕ: Од 9 до 15 часова
ЈКП "Равно 2014" Ћуприја обавештава потрошаче да ће сутра, 7. маја, без воде остати мештани у Првој месној заједници.
06. 05. 2025. у 14:57
Коментари (0)