„ПОРОДИЦА И ДРУГАРСТВО БЕЗ НАСИЉА“: Јaвна трибина новосадског удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница"

Слободан Бајић

23. 02. 2025. у 13:10

“ У организацији Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница“ у Новом Саду, у понедељак, 24. фебруара од 18 до 20 часова, биће одржана јавна трибина „Породица и другарство без насиља“, у Канцеларији за сарадњу са цивилним друштвом на Булевару деспота Стефана број 5.

„ПОРОДИЦА И ДРУГАРСТВО БЕЗ НАСИЉА“: Јaвна трибина новосадског удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница

Плакат

На скупу ће говорити представници ресорних министарстава, АП Војводине, Града Новог Сада, други стручњаци и представници невладиног сектора. 

- Борба против вршњачког и породичног насиља требало би да буде заједничка и да се стално ради на унапређивању и подстицању мултисекторске сарадње и промоцији удруженог деловања владиног и невладиног сектора. Посебно је важно да у сузбијању вршњачког и породичног насиља надлежне институције раде у најбољем интересу детета, као што је то и прописано законом - каже Бобан Павловић, Председник Удружења.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

БРИСЕЛ ОДМАХ КРЕНУО СА УЦЕНАМА: Мађару стигло 27 задатака од ЕУ