ПРОМОЦИЈА КЊИГА ПАРАЋИНСКЕ НОВИНАРКЕ: Роман и народна медицина Милице Живковић

Зорана Рашић
Зорана Рашић

03. 03. 2025. у 19:41

ДВА ЗАНИМЉИВА наслова параћинске новинарке у пензији Милице Живковић биће представљена први пут јавности 6. марта у Културном центру у Параћину.

ПРОМОЦИЈА КЊИГА ПАРАЋИНСКЕ НОВИНАРКЕ: Роман и народна медицина Милице Живковић

Фото: З. Рашић

У питању је роман „Судбина“ и књига рецепата са називом „Народна медицина“ будући да се ауторка годинама бави истраживањем утицаја хране на здравље и сакупља народне рецепте који делују благотворно на људски организам.

Промоцију организује Књижевни клуб „Мирко Бањевић“, чији је аутор вишедеценијски члан. Издавач оба наслова је параћинска Народна библиотека „Др Вићентије Ракић“.

Организатор је најавио да ће о књигама поред аутора и рецензента говорити у име издавача Лепосава Иванковић и књижевник Ђорђе Петковић, а свако од посетилаца добиће књигу на поклон.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће