ЗА ТРИ СВАЛАЧИОНИЦЕ 11 МИЛИОНА: Реконструкција у делу КСЦ „Језеро“ у Кикинди

Рада Шегрт
Рада Шегрт

03. 04. 2025. у 21:47

У кикиндском Културно - спортском центру ''Језеро'' у току је уређење свлачионица.

ЗА ТРИ СВАЛАЧИОНИЦЕ 11 МИЛИОНА: Реконструкција у делу КСЦ „Језеро“ у Кикинди

Фото: Р. Шегрт

Радове укупне вредности од око 11 милиона динара финансирала је Влада Војводине. Послови су у завршној фази, а управа верује да ће стварањем бољих услова моћи да конкурише за одржавање великих спортских такмичења. Три свалачионице осим спортиста, који тренирају у „Језеру“, користе и рекреативци, а реконструишу се први пут од изградње објекта 1979. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу Крајина живи вјечно! (ФОТО)