ДАРОВИ ЗА ПРОЛЕЋНЕ ДАНЕ: Краљевачки Црвени крст обрадовао ромске малишане

Горан Ћировић

10. 04. 2025. у 10:29

Да обележавање Међунодног дана Рома у Краљеву ипак не прође само формално, побринули су се активисти овдашњег Црвеног крста који су припремили пакете са гардеробом и обућом углавном за најмлађе Роме.

ДАРОВИ ЗА ПРОЛЕЋНЕ ДАНЕ: Краљевачки Црвени крст обрадовао ромске малишане

Г.Шљивић

- Уз пакете, обезбедили смо и перјане прслуке за ове хладне пролећне дане. Апелујемо на све да се укључе и помогну и да пружимо прилику припдницима рмске заједнице да заједно са нама уђу у живот. Међу њима имамо и добровољне даваоце крви и волонтере. Ту су са нама и знају да могу рачунати на нас – каже Снежана Апостоловић, секретар Црвеног крста у Краљеву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

ТОБЏИЈЕ НАДОМАК ЈУБИЛЕЈА: Арсенал јури историјску победу против увек неугодних јорганџија