ЛАГАТОР СПОРТСКИ ВЕЛЕГРАД: Градоначелница Лознице обишла радове

Владимир Митрић
Владимир Митрић

09. 05. 2025. у 16:39

ГРАДОНАЧЕЛНИЦА Лознице Драгана Лукић, начелник Градске управе Милорад Матић, начелница Одељења за финансије Данијела Мирковић, директор КЈП „Наш дом“ Томислав Мандић, Јован Максимовић, лице за праћење пројекта, представник извођача радова Бошко Пејком, као и надзорни орган  Жељко Ракић обишли су радове на изградњи атлетског стадиона у Лозници

ЛАГАТОР СПОРТСКИ ВЕЛЕГРАД: Градоначелница Лознице обишла радове

В МИТРИЦ

Обилазак радова на изградњи атлетског стадиона у Лозници. У току је друга фаза извођења радова који ће комплетно бити завршени у наредним месецима. Радови у другој фази подразумевају изградњу атлетске стазе за трчање, борилишта за друге атлетске дисциплине што ће омогућити да се на атлетском стадиону одржавају државна и балканска првенства у атлетици.

"Град Лозница остаје посвећен завршетку овог значајног пројекта у што краћем року, како би атлетски стадион у пуном капацитету био стављен у функцију на добробит свих грађана," нагласила је градоначелница Лукић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!