ПРОЛЕЋНИ САЈАМ ЦВЕЋА И МЕДА У СМЕДЕРВУ ОД 23. ДО 25.МАЈА: Награде за најбољи расадник и штанд
Пролећни Сајам цвећа и меда у Смедереву биће одржан од овог петка 23. до недеље 25. маја. Сајам, 16. по реду, одржаће се на главном градском тргу.

Н.Живановић
Као и ранијих година, сајам је изложбеног, продајног и такмичарског карактера. Бираће се најбољи штанд и најбољи расадник.
Организатор је Град Смедерево, а пријављивање траје до 16. маја.

"ПОЈЕДОХ СЕ ЖИВ, ИЗЛУДЕ МЕ ТО" Вучић о отварању ауто-пута до Пожеге: То су већ фолирања и глупирања, крајњи рок до понедељка
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић говорио је из Чачка о отварању ауто-пута до Пожеге.
03. 07. 2025. у 11:49

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

НЕМА КАМЕРА, РАДАРА, НИ ПОЛИЦИЈЕ: У Србији уведен НОВ НАЧИН мерења брзине - казне стижу на кућну адресу
СИСТЕМ који фунционише потпуно аутоматски.
03. 07. 2025. у 19:09
Коментари (0)