“КЊИГА НА МОРУ“: Наградни фото-конкурс јагодинске Библиотеке (ФОТО)
Наградни фото-конкурс „Kњига на мору“ Народне библиотеке „Радислав Никчевић“ у Јагодини почео је данас, 2. јуна, и трајаће до 15. септембра.
Фото:јагодинска Библиотека
Иако сваке године из Библиотеке поручују да је наградни фонд све богатији, ове године биће већи него икада.
-За победнике су, на иницијативу директора Милоша Стојковића, први пут у плану награде које се слажу са циљем конкурса – лепа и вредна путовања. Зато, не часите часа, узмите књигу јагодинске библиотеке и мобилни у руке и потрудите се да, својим осећајем за лепо, оштрим оком и креативношћу баш ви обезбедите место међу одабранима – поручује Милун Васић, запослен у Одељењу за културно-образовне програме и подстицање читања.
Фото:јагодинска Библиотека
Јагодинци, али и остали који желе да учествују на конкурсу само треба да на адресу knjiganamoru@gmail.com или на Инстаграм профил „Kњига на мору“ пошаљу фотографију са свог годишњег одмора на којој треба да се види књига позајмљена из наше библиотеке, односно њен бар-код.
Препоручујемо
ЈОШ ЈЕДАН НЕУСПЕО ПОКШАЈ СМЕНЕ ПРЕДСЕДНИКА СКУПШТИНЕ У КУЛИ Бура због осам минута
28. 01. 2026. у 20:00
У ЦЕНТРУ ПОЖАРЕВЦА ПОЧЕЛО УРУШАВАЊЕ ЗАДУЖБИНЕ ИЗ 19. ВЕКА Ризик крај "Чикоша"
28. 01. 2026. у 20:00
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
ДА ЛИ ЈЕ ТРАМП ЗАСПАО УСРЕД САСТАНКА? "Не! Погледајте, било је прилично досадно!" (ВИДЕО)
ДА ЛИ је заспао или му је само било досадно? За америчког председника Доналда Трампа, све је у оку посматрача, каже он.
30. 01. 2026. у 10:24
Коментари (0)