ЗА „МИХОЉСКЕ СУСРЕТЕ СЕЛА“ ОКО 500 ХИЉАДА ДИНАРА: Ове године у Плажану
НЕМАЊА Радовановић, заменик председника Општине Деспотовац, потписао је уговор са Министарством за бригу о селу, које је за “Михољске сусрете села“ у овој општини определило нешто више од 499 хиљада динара.
Фото:СО Деспотовац
Сада већ традиционална манифестације „Михољски сусрети села“ биће одржана 6. септембра у Плажану.
Манифестација ће окупити мештане деспотовачких села, који ће моћи да уживају у сеоском стваралаштву у виду изложбе и продаје рукотворина и домаћих производа, али и да се такмиче у традиционалним вештинама као и у спортским и културно-уметничким надметањима.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)