РАЗИГРАНИ РОДИТЕЉИ: У Градском парку у Вршцу обележен Месец родитељства
КУТАК за родитеље, који је основан 2024. у оквиру Дома здравља Вршац, обележио је Месец родитељства, у склопу УНИЦЕФ-ове националне иницијативе „Разиграно родитељство“.

Фото: Град Вршац
Код музичког павиљона у Градском парку окупио се велики број деце и њихових родитеља, као и стручњака који свакодневно раде на оснаживању породице и подстицању раног развоја детета.
Наступао је дечји хор вртића „Детлић“, који је измамио највише осмеха присутних, док је на малишане највећи утисак оставио „квизић у корпицама“, кроз који су на забаван начин учили, комуницирали и учествовали у игри заједно са родитељима.

Фото: Град Вршац
Вршачки Кутак за родитеље је, иначе, јединствен у Србији због тога што у склопу својих просторија има и опремљен кутак за децу, у ком родитељи могу да оставе малишане да се играју, док они слушају предавања или учествују у радионицама.
Овај кутак представља плод успешне сарадње Града Вршца, Дома здравља Вршац, Предшколске установе „Чаролија“ и Центра за социјални рад Вршац.

ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА МОСКВУ: Кина обуставила увоз руске нафте након санкција САД-а
КИНЕСКИ државне нафтне компаније обуставиле су куповину руске нафте која се превози морем након што су Сједињене Америчке Државе увеле санкције "Росњефту" и "Лукоилу", рекли су трговински извори.
23. 10. 2025. у 16:45

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)