БЕЗ СТРУЈЕ 40 ЛЕСКОВАЧКИХ СЕЛА: Редовна годишња ревизија трафостанице

Игор Митић
Игор Митић

14. 07. 2025. у 14:13

Због редовне годишње ревизије трафостанице „Лесковац 1“ сутра ће без струје бити 40 лесковачких села.

БЕЗ СТРУЈЕ 40 ЛЕСКОВАЧКИХ СЕЛА: Редовна годишња ревизија трафостанице

фото: И.Митић

Радови се изводе на 110/35 киловотној трафостаници, а прекид у снабдевању трајаће од осам до 17 часова. У том периоду струју неће имати: Залужње, Прибој, Живково, Каштавар, Печењевце, Липовица, Брејановце, Разгојна, Чифлук Разгојнски, Горња и Доња Локошница, Грданица, Смрдан, Ново Село, Чекмин и Бабичко.

Искључење је планирано и у насељеним местима у источном делу града и то у следећим местима: Манојловце, Велика и Мала Биљаница, Рајно Поље, Доња и Горња Слатина, Кумарево, део Мрштана, Горње и Доње Крајинце, Јелашница, Јашуња, Грајевце, Дрћевац, Црковница, Ораовица Црковничка, Голема Њива, Пискупово, Орашац, Доња и Горња Купиновица, Ступница, Јарсеново и Градашница.

У случају лоших временских услова радови ће бити одложени, а новом термину ових радова јавност ће благовремено бити обавештена.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)