ПАРАЋИНСКИ ВАТЕРПОЛИСТИ ДОМАЋИНИ У ЋУПРИЈИ: У суботу почиње Друга ватерполо лига Србије
ПАРАЋИН има ватерполо клуб, али од прошле године због измењених услова на базенима „Престиж“ своје утакмице као домаћин игра у Ћуприји на градском базену „Славија“.
Фото: Фејсбук/Базени "Славија"
Тако ће бити и сада у летњој Другој ватерполо лиги, која стартује у суботу, 19. јула.
У оквиру Б групе Параћинци ће на ћупријском базену у првом колу дочекати екипу Лајковца, а недељу дана касније, 26. јула, на истом месту дочекаће и ватерполисте Краљева.
Становници града на Црници воле ватерполо и пратили су утакмице у великом броју док су игране у Параћину, па се очекује да ће параћински ватерполисти имати довољно навијача и убудуће, када играју у суседном граду и боре се за једно од прва два места у групи.
Препоручујемо
НАРОДНА КУХИЊА У КРАЉЕВУ ЛАНЕ СКУВАЛА ВИШЕ ОД 150.000 ОБРОКА Донатори увек потребни
08. 02. 2026. у 20:00
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
НАЈВИШИ ЧИН МОНАШТВА У ПРАВОСЛАВЉУ: Ко су Схи монаси?
ОВО пострижење назива се „другим крштењем“, постризавани се очишћује од свих грехова и постаје "син светлости“.
08. 02. 2026. у 09:25
Коментари (0)