ИЗМЕНА ЛИНИЈЕ БРОЈ 6 У НОВОМ САДУ: Радови мењају аутобуску трасу
ТРАСА аутобуске линије број 6, Јавног градског саобраћајног предузећа „Нови Сад“, привремено ће бити промењена од 4. до 18 августа.
С.Б
Привремена измена у складу са решењем Градске управе за саобраћај и путеве одређена је због комплексности градилишта, с обзиром на то да се ради на коловозној конструкцији.
Тако ће у смеру „А“, од Подбаре преко Центра до Адица, аутобуси саобраћати од раскрснице Футошке улице и Булевара Европе, лево Булеваром Европе до кружног тока, затим десно у Булевар патријарха Павла и право до раскрснице са Вршачком и улицом Фејеш Кларе, где скрећу лево у улицу Фејеш Кларе и даље настављају редовном трасом кретања.
У смеру „Б“, од Адица преко Центра до Подбаре, аутобуси ће од раскрснице улице Фејеш Кларе са Булеваром патријарха Павла саобраћати десно Булеваром патријарха Павла до кружног тока, лево у Булевар Европе и до раскрснице са Футошком улицом где скрећу десно и даље настављају редовном трасом.
Препоручујемо
МОСТОВИ САРАДЊЕ: Смедерево окупља делегације из региона пред "Нушићеве дане"
08. 12. 2025. у 13:21
БЕЗ СТРУЈЕ СУТРА ДЕО ПАРАЋИНА: Најављени радови на нисконапонској мрежи
07. 12. 2025. у 23:15
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)