КО ЋЕ КОНТРОЛИСАТИ КВАЛИТЕТ ВАЗДУХА У СМЕДЕРЕВУ: Град расписао јавну набавку за мерење загађења
Град Смедерево расписао је јавну набавку којом тражи извршиоца мерења квалитета ваздуха у Смедереву на три мерне станице- код Центра за културу у Смедереву, и у селима Раља и Враново.
Смедерево
У центру града мериће се концентрације суспендованих честица ПМ10, садржаја тешких метала, олова, арсена, кадмијума, никла и полицикличних ароматичних угљеника у овим честицама.
Вредност набавке је 3,33 милиона динара. Рок за пријаве је 14. новембар.
Препоручујемо
ЗНАМЕЊЕ ВЕРЕ И ЗАХВАЛНОСТИ: На друму Лозница-Ваљево у насељу Крст освануо велики крст
10. 04. 2026. у 15:16
ЦЕНТАР ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД ВРАЊЕ: Одржан округли сто "Отвори срце-Пружи дом"
10. 04. 2026. у 12:54
ОДЛАГАЊЕ ЗБОГ УСКРСА: Акција давања крви у Пожаревцу померена на 14. април
10. 04. 2026. у 11:26
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САШИ ОТКРИВЕНО ТЕШКО ОБОЉЕЊЕ Доктор остао у чуду: "Ово нисам видео у задњих 20 година"
"ОД средње школе муку мучим с тим..."
10. 04. 2026. у 09:52
Коментари (0)