ЛЕКАРИ У УТОРАК РАДЕ ПО ПРАЗНИЧНОМ РАСПОРЕДУ : Дом здравља у Новом Саду
ПОВОДОМ обележавања државног празника, Дана примирја у Првом светском рату, у уторак, 11. новембра, све службе Дома здравља Нови Сад радиће по празничном распореду.
Н.Карлић
Тако ће дежурни педијатри радити у амбуланти у Руменачкој улици, у периоду од 7 до 20 часова.
Лекари за одрасло становништво дежураће у објекту „Јован Јовановић Змај“, у улици Змај Огњена Вука 19, од 7 до 20 часова, а у приградским насељима Петроварадин, Футог, Каћ, Кисач и Ковиљ, од 7 до 10 часова.
Тимови службе кућног лечења и неге тог дана обилазиће своје пацијенте од 7 до 20, а теренски техничари од 7 до 19 часова.
Служба патронаже ће обилазити бабињаре и новорођенчад од 7 до 13 часова и 30 минута.
Лабораторија, Гинекологија, Стоматологија, Специјалистичка служба неће радити, као ни Кол центар Дома здравља.
Први редован радни дан, након празника је среда, 12. новембар .
ТРАМПОВ ПЛАН САДРЖИ ДО САДА НЕВИЂЕНО ОБЕЋАЊЕ: "Велика победа за Зеленског и дугорочну безбедност Украјине"
МИРОВНИ план председника САД-а Доналда Трампа за Украјину садржи модел безбедносних гаранција налик члану 5 НАТО-а, што би обавезало САД и европске савезнике да напад на Украјину третирају као напад на целу „трансатлантску заједницу“, према нацрту који је објавио Axios.
21. 11. 2025. у 07:56
НАЈВЕЋА СИЛА ЕВРОПЕ РЕАГОВАЛА НА ТРАМПОВ ПЛАН: "У принципу подржавамо"
НЕМАЧКА влада саопштила је да "у принципу" подржава план Сједињених Америчких Држава за окончање рата у Украјини, али да остаје посвећена заштити украјинског суверенитета и обезбеђивању безбедносних гаранција за земљу.
21. 11. 2025. у 12:37
СВЕШТЕНИК ШОКИРАО ХРВАТСКУ: Иза олтара скривао мрачну тајну
У МАЛОМ месту крај Бенковца у Хрватској жупљане је најпре шокирало привођење жупника, а онда и неправомоћна пресуда за више казнених дела из домене дечје порнографије и сексуалног искоришћавања малолетника.
21. 11. 2025. у 13:24
Коментари (0)